Agita 10 WG Housefly Medicíny 100 gr Housefly Odpudzujúce Lietať odpudzujúce. Pohodlné a Zdravý Život Bez Čiernych Muchy

  • €32.88
  • €21.37  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Obsahuje 10 thiametoxam a 0.05% Z-9 tricocene. Agita 10 WG je granulovaný prášok výrobok vyvinutý na boj proti houseflies nájsť v útulkoch a potravinárskych prevádzkach, zmiešané v štádiu užívania a špecifické aplikácie. FARMAKOLÓGIA A VLASTNOSTI Thiametoxam, aktívna zložka z Agita 10 WG, je žalúdka jed určené pre muchy. Rozvíja smrtiaca insekticídne účinok tým, letí, keď sa aplikuje sa na miestach, kde sa lieta pravidelne krmivo vo forme maľovanky a sprej. MIESTA POUŽITIA Agita sa používa na boj proti houseflies nájsť v útulkoch, mliečnych fariem a potravinárskej výroby stránok. SPÔSOB užívania A DÁVKY Agita 10 WG je použiť s aplikáciami v programe skicár a sprej forme. Zadaný voĺby pre aplikácie, ktoré sú špecificky zamerané na Slnečné a teplé steny, drevené závesy, okenné obklopuje, mlieko rúry a manger obklopuje, kde letí vedľa seba alebo sa usadiť. MAĽOVANIE Zmes 400 g agita v akejkoľvek vhodnej nádoby s 320 m teplej vody, až kým sa tma a kvapaliny. Táto zmes bude stačiť, v podlahy, stropu plocha cca 160 m2 a 400 m2. Podľa stavu obraze, tu bude aspoň 30 maľované miesta 10x30cm. V oblastiach, ktoré nemôžu byť maľované ; môžete zavesiť tieto pásy na vhodných miestach, maľovanie Agita 10 wg na kartónu vystrihnúť dlho. S touto aplikáciou, môžete poskytnúť úplnú ochranu pre až 8 týždňov. SPREJ 400 gramov Agita 10 WG je v zmesi v nádrži postrekovača 3,2 litrov teplej vody. Do pripravenej zmesi je dostatočné pre budovy s podlahovou plochou 80 m2, alebo príslušné stenu alebo strop plocha 200 m2 (striekanie je dostatočné pre 30 celkového povrchu.) Táto aplikácia možnosť poskytuje trvalý efekt pre 4-6 týždňov. Ak striekania proces preruší na viac ako 30 minút, zmes musí byť otrasená dôkladne pred decoction. Odporúča sa aplikovať Agita 10 WG zmesi na deň je vyrobená alebo okamžite po jeho príprave. To by sa nemala uplatňovať na špinavé, príliš pórovité alebo novo spôsoboval povrchy. Varovanie Pred použitím Agita 10 WG, otvorené potraviny a nádoby sú odstránené. Je škodlivý pre včely. Po použiť liek kontajnery sú dôkladne vyprázdniť, sú drvené a hodil do koša. Liek zvyšky by nemali byť naleje do vodných tokov, jazier a kanalizácie. Keďže je tu tiež nebezpečenstvo otravy pre ľudí, používatelia by mali prijať opatrenia s cieľom minimalizovať kontakt s drogami.

Štítky: mini komár, automatické lietať catcher, lietať, chyba vrah, mini mosquito killer, Drosophila, Hmyzu, automatické fly trap, žiarovka komár, bed bug trap.


  • Pôvod: TR(Pôvodu)

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]