Originálny pôvodný Arctic Silver 5 3.5 g, bovinný, 99,9% Čistého Striebra Nano-silver teplovodivú pastu mazivo zložené podložky

  • €11.50  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Originálny pôvodný Arctic Silver 5 3.5 g, Nano-silver teplovodivú pastu, bovinný, 99,9% Čistého Striebra, High-Density, viac ako 88% tepelne vodivé

Arctic Silver® 5

High-Density Polysynthetic Striebro Thermal Compound

Vďaka svojej jedinečnej vysokou hustotou obsadenia micronized striebra a rozšírené tepelne vodivé keramické častice, Arctic Silver 5 poskytuje novú úroveň výkonu a stability. K dispozícii na Arctic Silver predajcov po celom svete. Arctic Silver 5 je odkaz premium thermal compound. Arctic Silver 5 je optimalizovaný pre širokú škálu dlhopisov linky medzi moderné vysokovýkonné Procesory a vysoký výkon heatsinks alebo voda-chladenie riešenia.

Funkcie:

Vyrobené S 99,9% Čistého Striebra:

Arctic Silver 5 používa tri unikátne tvary a veľkosti čistého striebra vo forme častíc, na maximalizovať častíc na častice s kontaktmi a termotransferové.

High-Density:

Arctic Silver 5 obsahuje viac ako 88% tepelne vodivého plniva hmotnosti. Okrem micronized striebro, Arctic Silver 5 obsahuje aj sub-micron oxid zinočnatý, hliníkové dusnatého a nitrid bóru častice. Tieto tepelne-enhanced keramické častice zlepšiť zložené výkon a dlhodobá stabilita

Kontrolované Triple-Fáza Viskozita:

Arctic Silver 5, neobsahuje silikón. Pozastavenie tekutín je patentovaná zmes rozšírené polysynthetic oleje, ktoré pracujú spoločne, aby sa poskytujú v troch rozličných funkčných fáz. Ako to ide z injekčnej striekačky, Arctic Silver 5 je konzistencia je skonštruované pre jednoduchú aplikáciu. Počas CPU prvým použitím zložených tenšie sa zlepšiť plnenie mikroskopické doliny a zabezpečiť čo najlepšie fyzický kontakt medzi chladiča a PROCESORA core. Potom zmes zhustne mierne priebehu nasledujúcich 50 až 200 hodín prevádzky na jej konečné konzistencie, určené pre dlhodobú stabilitu. (Toto by sa nemalo zamieňať s konvenčnými fáze zmeniť podložky, ktoré sú pre-attached mnoho heatsinks. Tieto podložky taveniny zakaždým, keď sa horúce potom re-spevniť, keď sa v pohode. Viskozita zmeny, ktoré Arctic Silver 5 prechádza sú oveľa jemnejšie a v konečnom dôsledku oveľa účinnejšie.)

Nie Je Elektricky Vodivá:

Arctic Silver 5 bol vyvinutý tak, aby vedú teplo, nie elektriny.

(Zatiaľ čo oveľa bezpečnejšie ako elektricky vodivých striebra a medi mazivá, Arctic Silver 5 by mali byť uchovávané mimo dosahu elektrickej stopy, kolíky, a vedie. Kým to nie je elektricky vodivá, zlúčenina je veľmi mierne kapacitné a môže potenciálne spôsobiť problémy, ak to mostov dvoma blízko-blízkosť elektrické cesty.)

Absolútnu Stabilitu: Arctic Silver 5 nebude samostatná, spustiť, migrovať, alebo krvácať.

Súlad Nižšie Uvedeného: RoHS.

Špecifikácie:

Priemerná Veľkosť Častíc:

Rozšírené Teplotné Limity:

Vrchol: -50°C až >180°C

Dlhodobé: -50°C až 130°C

Výkon:

3 až 12 stupňov celzia nižšia plné zaťaženie CPU core teploty ako štandard tepelnej zlúčeniny alebo tepelné vankúšiky pri meraní kalibrovaným tepelnej dióda zasadený v CPU core.

Oblasti Pokrytia:

3,5 gram striekačka obsahuje dostatok zložené na pokrytie aspoň 15 až 25 malých CPU jadier, alebo 6-10 veľkých CPU jadier, alebo 2 až 5 tepla dosky. Na vrstvu, 0.003" hrubé, 3,5 g striekačky sa bude týkať približne 16 štvorcových centimetrov.

Dôležitá Pripomienka:

Vďaka jedinečnej tvaru a veľkosti častíc v Arctic Silver 5 je vodivý matice, to bude trvať až 200 hodín a niekoľko teplotné cykly pre dosiahnutie maximálnej častíc na častice tepelná vodivosť a pre chladič na CPU rozhranie dosiahnuť maximálnu vodivosť. (Toto obdobie bude dlhšie v systéme bez ventilátor na chladič alebo s nízkou rýchlosťou ventilátor na chladič.) Na systémy na meranie skutočného vnútorného jadra teploty cez CPU interného dióda, nameraná teplota sa bude drop často 2C na 5C nad touto "break-in" obdobie. Táto prestávka sa vyskytnú počas bežného používania počítači tak dlho, ako je počítač vypnutý, z času na čas a rozhranie je povolené vychladnúť na izbovú teplotu. Po prestávke-v je úplný, počítač môže byť ponechaný v prípade potreby.

Upozornenie:

Neodporúčame používať Arctic Silver 5 na starších slot typu Intel Xeon s veľkými viacerých štvorcový palec CPU chladič rozhrania. Obrovský kontaktmi a veľké medzery medzi procesor a chladič vyžadujú tepelnú pad alebo hrubé oka-vystužené vložiť. Arctic Silver 5 môžu byť použité na pätice typu Xeons bez problémov.

Štítky: arctic 3, arctic pohode, tepelná podložka mäkká, arctic f12, Arctic, artic striebra 5, ventilátor hub, mx 2 teplovodivú pastu, pad tepelnej, gelid tepelnej.


  • Druh: IDE Káble
  • Package: No
  • Číslo Modelu: Arctic Silver

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]