Nový 5" palcový Displej Pre GPS Pásky tp kd50g23-40nb-a1-revc gps obrazovku kd50g23-40nb-a1 Výmenu Snímača

  • €9.21  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Popis:

* Kompatibilné s : kd50g23-40nb-a1-revc

* Veľkosť :5.0 inch

* 100% Testované pred odoslaním

Upozornenie:

*Inštalačná príručka nie je v cene, nie Sme zodpovední za akékoľvek poškodenia spôsobené inštaláciou tohto príslušenstva, prosím, uistite sa, že ste vedieť, ako ho nainštalovať pred ponuky,Ďakujem vám za pochopenie!

*Len sme nemôže zaručiť, ten, ktorý ste dostali, ktoré budú kompatibilné s tabletom,

*Prosím nekupujte ak ste neakceptovali A+ trieda kompatibilné dotykový displej digitalizátorom. s rôznymi flex kábel čísla ako náš názov/popis/foto štátov je z ponuky na trhu, ďakujem!

1.Každá obrazovka je testované pred poštovné a 100% pracujúcich;Oprava/Výmena staré, nefunkčné, popraskané,poškodené, chybné obrazovky. 2.Po prevzatí tovaru, nie slzný film, nie stick lepidlo na zadnej strane, test stroj najprv odstráňte staré obrazovky, vložte nový obrazovky a skontrolujte, či citlivosť je normálne. Uistite sa, že ste vyskúšať stroj prvý. Uistite sa, že kvalita je ok. Nainštalujte znova.je ľahko napáliť doske a displeja, nie sme zodpovední. 3.pred test pripojenia napájania musí byť odpojený ,Inak to bude horieť doska a obrazovky ľahko.Ak to nefunguje, nebudeme zodpovední.

Detail produktu:

Štítky: rada hdmi na mipi, hdmi mipi, displej garmin, screen dotknite sa položky, deco m5, displej lcd, 5 palcový displej, modul tp 4056, a3 a40, navon obrazovke.


  • Typ Produktu: LCD Tablet
  • Veľkosť Displeja: 7~10 Palec

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]