Autosedačky Kúrenie 12V/24V Vyhrievané autosedačky Vankúš Sedadlá Ohrievač Teplejšie Zimné Domácnosti Vankúš cardriver vyhrievané sedadla

  • €14.22
  • €7.68  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Popis Výrobku:

1.PU kožené perforácia dizajn môže dosiahnuť dobrý odvod tepla účinok, S spomaľovač horenia American standard CA117 hubky, lepší odvod tepla, zabezpečiť bezpečné používanie elektrickej energie.

2.Presné Riadenie Teploty & Načasovanie Kontrolu,Kliknite na tlačidlo "+" alebo "-" ísť nahor alebo nadol o jeden stupeň.

3.Pre vašu bezpečnosť, vyhrievané sedadla je izolácie a spomaľujú horenie ochrany, vybavené ochranou termostat, ktorá udržuje vankúš z prehrieva. Keď teplota dosiahne, čo ste si vybrali, bude automaticky zastaviť zvyšovanie a neustále udržiavať teplotu chcete. Akonáhle sa teplota dostane nižšie, ohrievač bude fungovať automaticky opäť na vzostupe ohriať.

4.Autosedačky ohrievač je navrhnutý s non-slip gumy na spodnej strane, vankúš na sedadlo a udržať ho na mieste dokonale.

5.Vhodné pre každý malý, kompaktný, stredné alebo veľké vozidlo, SUV, sedan, áut, van, nákladné vozidlo alebo RV s 12V/24V DC otvoru zapaľovača na cigarety.

Špecifikácie:

Produkt name:Car Vyhrievaný Kryt Sedadla

Materiál: PU

Color:Black

Voltage:DC12V-24V

Spotreba Energie: 16-20 W

Napájací Kábel: 4.3 Nohy

Teplota:30℃~65℃

Varovanie: Odpojte keď nie v použitie.

Package zahrnuté :

1 x Auto Vyhrievaný Kryt Sedadla

Poznámka:

(1) Všetky obrázky sú profesionálne farebné, ale kvôli rôznym okolitého svetla a rôznych displej nastavenia zariadenia, môžu byť niektoré odchýlky medzi obrázkami na vás vidieť a položky seba. Prosím pochopiť.

(2) údaje je nameraný manuálne, a tam môže byť nejaká odchýlka, ale to nemá vplyv na použitie.

Štítky: auto gadget, auto tepla, gasolin ohrievača, Vankúš, dashboard tiguan, stolička auto kúrenie, všeobecné auto sedáku, auto nálepky, zimné ženy, útulný nohy.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Platné Sezóny: Štyri Ročné Obdobia
  • Položka Druh: Prestieranie & Podporuje
  • Druh Materiálu: PU

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]