1 Farba 1 Stanica Hodváb Sieťotlač Stroj Stlačením T-Shirt Tlač Rezanie

  • €84.38
  • €75.95  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

1 Farba 1 Stanica Hodváb Sieťotlač Stroj Stlačením T-Shirt Tlač Rezanie

Úvod na základe potrieb zákazníkov a trhu, naša spoločnosť ponúka tento druh 1 farebná obrazovka stlačte tlačidlo s vymeniteľné palety, ktoré je jednoduché prevádzkovať, ale s veľmi nízke náklady, a je obzvlášť vhodný pre jednofarebné tričko tlač.

Pomocou tohto stroja, s jeho vymeniteľné palety, môžete tlačiť mnoho obrázkov naraz. Stačí dať do substrátu na palete, nastavenie obrazovky na vhodnom mieste a potom uplatňujú prvý tlač obrázkov. Potom upravte palety na vhodnom mieste pre použiť iný obrázok tlače pohybom to všetko okolo, pretože hnuteľný palety môžu byť upravené v každom smere, z vpred alebo vzad doľava alebo doprava, hore a dole. Je to veľmi jednoduché a pohodlné.

Aplikácie

Tento stroj je určený špeciálne pre jednu farbu T-shirt sieťotlač, pretože jeho vyhradená T-shirt palety, ktoré môžu zaručiť presné určenie polohy a dobrej tlačová efekt. To môže tiež byť aplikovaný na tlač na substrátoch, ktoré je potrebné predtlače, ako obliečka na vankúš, tašku, non-tkané tašky a podobne. Užívateľ môže zmeniť len palety podľa substrátov na uspokojenie potrieb rôznych druhov tlače, a to sa ľahko demontovať na palete.

Poznámka: obrazovky rámy nie sú zahrnuté do 4 farieb 1 stanica obrazovku stlačte tlačidlo.

Funkcie palete je snímateľný; To môže byť upravený v každom smere, z vpred alebo vzad doľava alebo doprava, hore a dole. Je to overprintable, ktorý je vhodný predovšetkým pre tlač na t-shirt, obliečka na vankúš, tašku, non-tkané tašky a podobne. Špeciálny dizajn jar zariadenia na obrazovke nastavenie hore a dole je easies pre operácie užívateľa podľa veľkosti a hmotnosti obrazovky, ktorý zaručuje správne jar intenzitou, aby sa zabránilo stierky stolicou a atramenty striekajúcej vo vyššej intenzity a displej unfixing kvôli vyššej hmotnosti obrazovke rámy a stierky v voľné intenzity. Displej svorka je možné presúvať hore a dole, ktoré je vhodné na obrazovke a rámu v rámci 1.8" (4,5 cm) hrúbka. Prijíma plnú kovovou konštrukciou, s časťami, z nerezových materiálov, ktorá je v pokročilom elektrostatické rozprašovanie, elegantný vzhľad, vhodné na čistenie a bez hrdze. Kompozitné štruktúry a vynikajúcej obaly pre pohodlnú dopravu. Vybavené inštaláciu video, manuál inštrukcie, celý set inštalácia a údržba nástrojov a náhradných dielov. 2 Roky Záruka Zdarma

Technické Palety Veľkosť: 17.7"x21.7" (45x55cm) Čistá Hmotnosť: 33Lb (15 kg) Hrubá Hmotnosť: 38Lb (17kg) Veľkosť balenia: 24"x20"x11" (60x50x28cm)

Balenie Zoznam 1 ks z Jednej farby 1 stanica obrazovku stlačte tlačidlo (Len obrazovke stlačte bez rámov v cene.) Hardwares pre installtion

Štítky: priemyselná sieťotlač stroj, silkscreen vzorkovníka, linka hodváb sieťotlač, skladačka rezanie stanice, lineair železničnej, dexter morgan, hodváb sieťotlač košele tkaniny, laser vevor, veľké sieťotlač stroj, sieťotlač striebro atrament.


  • Číslo Modelu: ns101
  • Názov Značky: VEVOR

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]