30X Optického Skla Šošovky zväčšovacieho skla Full Metal Skladanie Bielizne Tester Zväčšovacie Sklo S 6LED Žiarovka Závit zväčšovacie sklo

  • €4.57  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Špecifikácie:

Materiál: kov, dvojvrstvové optické sklo objektívu.

Produkt vynásobením sadzby: 30X štandard

Produkt čistá hmotnosť: 165 g

Balenie výrobkov hmotnosť: 195 g

Rozmer výrobku: 60*52*51mm/2.36*2.05*2.01"

Veľkosť balenia: 70*65*62mm/2.76*2.56*2.44"

Balenie: kožené puzdro, biele pole.

Princíp:

Ak chcete zobraziť podrobnosti o malý objekt, je potrebné presunúť objekt blízko pri oku, tak ako zvýšiť uhol pohľadu a tvoria väčšie obraz na sietnici.

Ale keď je objekt príliš blízko k okom, nemôže vidieť veci jasne. Inými slovami, byť si vedomý pravdu, nielenže by objektu mať dostatočne veľký uhol pre oko, ale tiež by mali prijať vhodné vzdialenosť.

Je zrejmé, že pre oči, tieto dve požiadavky sú vzájomne obmedzujúce. Ak konvexné šošovky je umiestnený v prednej časti oči, tento problém môže byť vyriešený. Konvexné šošovky je najjednoduchší lupu, ktorá je jednoduchá optická nástroj na pomoc oči pozorovať malé objekty alebo detaily.

Použitie metódy:

Pozorovanie metóda 1: Nech zväčšovacie sklo v blízkosti objektov, ktoré musia byť dodržané, a udržať vzdialenosť medzi ľudské oko a objekt, ktoré musia byť dodržané na nezmenenej úrovni. Potom sa presuňte ručné zväčšovacie sklo a späť medzi objektom a ľudské oko, kým obrázok je veľké a jasné.

Pozorovanie metóda 2: lupu tak blízko, ako je to možné na oči. Lupu neprejde, pohybujúce sa objekty, kým obrázok je veľké a jasné.

Štítky: modrá keramická stolná lampa, stolná lampa retro, fotoaparát minibear, Zrkadlo, svetlo lampy, lupy, biovision, lampa zväčšovacie sklo 30 x, zväčšovacie sklo 30x, 30X, bielizeň tester zväčšovacie sklo.


  • So Svetlom, Alebo Nie: No
  • Číslo Modelu: 1
  • Názov Značky: TenYua
  • Materiál: Plastové
  • Zdroj Svetla: ŽIADNE
  • Štýl: Stojí Štýl

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]