1pcs Ethernet Shield Štít W5100 R3 UNO Mega 2560 1280 328 UNR R3 W5100 Vývoj doska

 • €4.03 • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Ethernet W5100 Štít Pre 328 UNO Mega1280 2560 Popis

Tento Ethernet Shield, ktorý je založený na Wiznet W5100 Ethernet Čip umožňuje jednoduchý spôsob, ako dostať svoje Zariadenie Online. To je priamo podporovaný úradný Ethernet Knižnice. Dodáva micro-SD slot, ktoré môžu byť použité na ukladanie súborov za doručenie cez sieť. Je kompatibilný s Duemilanove (168 alebo 328), Uno, ako aj Mega (1280/2560) a možno k nim pristupovať pomocou SD knižnice. Na Wiznet W5100 poskytuje sieť (IP) zásobník, schopný ako TCP a UDP. Podporuje až štyri súčasné socket connections. Použite Ethernetový knižnice na písanie príbehov, ktoré sa pripojiť k internetu pomocou štít. Kód Skúšky: /*

* Web Server

*

* Jednoduchý webový server, ktorý zobrazuje hodnoty analógový vstup kolíky.

*/

#include

byte mac[] = { 0xDE, 0xAD, 0xBE, 0xEF, 0xFE, 0xED };

bajt ip[] = { 192, 168, 0, 15 };

Server server(80);

void setup()

{

Ethernet.začať(mac, ip);

server.begin();

}

neplatné slučky()

{

Klient klient = server.k dispozícii();

ak (klienta) {

// http požiadavky končí prázdny riadok

boolean current_line_is_blank = true;

while (klienta.pripojený()) {

ak (klienta.k dispozícii()) {

char c = klienta.read();

// ak sme sa dostali na koniec riadku (dostal newline

// znak) a riadok prázdny, http žiadosť skončila

// tak môžeme poslať odpoveď

if (c == 'n' && current_line_is_blank) {

// poslať štandardnú odpoveď http hlavičky

klient.println("HTTP/1.1 200 OK");

klient.println("Content-Type: text/html");

klient.println(); // výstup hodnotu pre každý analógový vstup pin

klient.print("vitajte B2CQSHOP");

klient.println("

");

klient.tlač ("//*************************************");

klient.println("

");

klient.print("");

klient.println("

");

klient.tlač ("//*************************************");

klient.println("

");

for (int i = 0; i Foto :

-Poznámka

Ak potrebujete viac častí Pls kliknite na odkaz kontaktovať nás a odoslať objednávku.Ak potrebujete viac množstve,Pls kontaktujte nás. Ak si mysli cenu,Ak niektoré časti nemožno zistiť, v mojom obchode,Pls kontaktujte nás,sme stále ešte v mnohých častiach nemajú zverejnené.

Pošleme na najnovšiu verziu produktu, u pgraded funkciu. Môže to má iný tvar alebo farbu. Ak nemôžete súhlasiť, pls nechcem kúpiť.

Prosím, nenechajte otvorenej a nechať všetky zlé spätnú väzbu, ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať,sme vám uspokojivú odpoveď. Dúfam, že sa vám pochopiť nás, ďakujem vopred.

-Zásielky

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 5 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nie sme uarantee dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Všetky objednávky bude loď sa v 1-5 buiness po zaplatení overiť .Pls čakať v pacienta.

Čína Príspevok mail nie je rýchle , Usally potrebu 15-60days arriived.Ak v naliehavých .Pls vybrať DHL/ Fedex/EMS.Môžeme napísať nízkou hodnotou, pre cutomer ak v núdzi!

Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus / len môžete sledovať na domácich našej krajiny,ale to nemá vplyv na váš príjem.

Ak chcete, aby vaše produkty a nechcete strácať čas, pls vybrať Čína Príspevok Registrované Air Mail. Ak sa rozhodnete Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus a balíček je stratené. Sme ukáže vám pošleme obale a my sme len môže refound 50%. Je to váš výber, Sme všetci museli riskovať. Ak nemôžete súhlasiť, pls nechcem kúpiť.

Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus a Čína Príspevok Registrované Vzduchu Mail, všetko môžete sledovať v www.17track.net/en/

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Štítky: mega2560 štít, mega 2560 pro rada, arduino w5100, w5100, podpora arduino r3, arduino nano, bme280 senzor, ethernet shield, ethernet shield w5100, invertného čistá sínusová.


 • stav: Nové
 • Druh: Regulátor Napätia
 • Strata Sily: medzinárodný štandard
 • Názov Značky: XiangYangWei
 • Aplikácia: Iné
 • Napájacie Napätie: medzinárodný štandard
 • Číslo Modelu: w5100
 • Prevádzková Teplota: medzinárodný štandard
 • Package: SMD

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]