Artudatech Statorového Generátor pre Polaris Deti ATV Predator Scrambler 50 90 0451001 0450521 0450998 0450522 0450523

  • €27.03
  • €21.62



  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Statorového Generátor pre Polaris Deti ATV 0451001 0450521 0450998 0450522 0450523

FUNKCIE:

Priama náhrada pôvodnej jednotky

Plug-and-play, priame priľnavosť, jednoduchá inštalácia.

Najvyšší stupeň laminácia materiálov.

Najvyšší stupeň medeného vinutia, odolný do 200 stupňov Celzia.

Vyzdvihnúť pulsar cievka v cene.

Konektor zahrnuté.

Všetky výrobky dodávané sú testované.

ŠPECIFIKÁCIE:

Podmienka: Aftermarket 100% Zbrusu Nový

Quanity: 1PC

Typ: Elektrocentrála Statorového Cievka

Rozmery :

Interiér priemer : 28.7 mm / 1.13 palcov

Exteriér priemer : 25 mm / 1.01 palcov

Tyč Hrúbka : 28.4 mm / 1.12 palcov

Tyč Šírka : 20 mm / 0.81 palcov

Ďalšie špecifikácie :

Počet drôtov: 5

Počet pinov: 5

Počet zástrčky: 3

Počet fixácia otvory: 2

Fixácia otvory L: 101 mm

Počet pólov: 6(+1)

SÚČASŤOU ČÍSLO(ČÍSLA):

Hodí sa pre Polaris 0450521

Hodí sa pre Polaris 0451001

Hodí sa pre Polaris 0450998

Hodí sa pre Polaris 0450522

Hodí sa pre Polaris 0450523

Hodí sa pre Polaris 78201600

Hodí sa pre Aprilia AP8212701

Hodí sa pre Aprilia AP8206462

Hodí sa pre Scarabeo AP8212701

Hodí sa pre Yamaha 3KJ-85560-00

Hodí sa pre Yamaha 3KJ-H5560-00

Hodí sa pre Yamaha 3ES-85560-00

Hodí sa pre Yamaha 3ES-85560-01

Hodí sa pre Yamaha 3ES-H5560-00

Hodí sa pre Yamaha 4SB-85560-00

Hodí sa pre Yamaha 4SB-H5560-00

OBUTIE:

Hodí sa pre Polaris Predator 50 2004-2006

Hodí sa pre Polaris Predator 90 2003

Hodí sa pre Polaris Scrambler 50 2001-2003

Hodí sa pre Polaris Scrambler 90 2001-2003

Hodí sa pre Polaris Scrambler 90 X 2002

Hodí sa pre Polaris Sportsman 90 2001-2003

01-ETON-50-70-90

Hodí sa pre Can-Am A31100116000

Hodí sa pre Can-Am DS50 2002-2006

Hodí sa pre Aprilia Area51 1998-2000

Hodí sa pre Aprilia Gulliver50 1995-1998

Hodí sa pre Aprilia Rally 50 1995-2004

Hodí sa pre Aprilia Sonic 50 1998-2007

Hodí sa pre Aprilia SR 50 1994-2001

Hodí sa pre Scarabeo 50 2T 1993-2011

Hodí sa pre Yamaha 3KJ-85560-00

Hodí sa pre Yamaha 3KJ-H5560-00

Hodí sa pre Yamaha CY50Z Jog 1989

Hodí sa pre Yamaha CY50R Jog 1996/1998-1999/2001

Hodí sa pre Yamaha CY50H Jog Poche 1992-1994

Hodí sa pre Yamaha CY50HS Jog Poche 1994

Hodí sa pre Yamaha CY50D Jog 1991

Hodí sa pre Yamaha CY50 Jog 1990-1995/1999-2001

Hodí sa pre Yamaha YE50 Chuť 50 1993-1995

Hodí sa pre Yamaha YE80 Chuť 80 1995

Hodí sa pre Yamaha YA50R Forte 50 1994/1996

Hodí sa pre Yamaha YH50 Prečo 1998-2002

Hodí sa pre Yamaha YM50 Vánok 1995

Hodí sa pre Yamaha YM50 Fizz 1995

Hodí sa pre Yamaha YN50R NEO JE 1997-2001

Hodí sa pre Yamaha YN50R OVETTO 2001

Hodí sa pre Yamaha YQ50 Aerox 1997-2002

Hodí sa pre Yamaha YQ50L Aerox 1999/2001-2002

Hodí sa pre Yamaha YQ50 Aerox-R 1999/2001

Hodí sa pre Yamaha YQ50L Nitro Jaguar 2001

Hodí sa pre Yamaha YQ50 Nitro 2002

Hodí sa pre Yamaha CY90 Jog 90 1991-

Hodí sa pre Yamaha CY90Z Jog 90 1991-1992/1994

Hodí sa pre Yamaha 3ES-85560-00

Hodí sa pre Yamaha 3ES-85560-01

Hodí sa pre Yamaha 3ES-H5560-00

Hodí sa pre Yamaha CW50 BW TO 1989-1992/1994-2002

Hodí sa pre Yamaha CW50 BOOSTER 1990/1992

Hodí sa pre Yamaha CW50 ZUMA 2001

Hodí sa pre Yamaha CW50 SP BW TO SP 2001

Hodí sa pre Yamaha CW50L BOOSTER 2001

Hodí sa pre Yamaha CW50L BW TO R 2001

Hodí sa pre Yamaha CW50 CW50P BW TO, 2002

Hodí sa pre Yamaha CW50T BW TO 1990

Hodí sa pre Yamaha CW50T CW50TA ZUMA 1990

Hodí sa pre Yamaha CW50T CW50TA-B ZUMA 1990

Hodí sa pre Yamaha CW50R BW TO, 1995

Hodí sa pre Yamaha 4SB-85560-00

Hodí sa pre Yamaha 4SB-H5560-00

Hodí sa pre Yamaha CW50RS BW TO, 1998

Hodí sa pre Yamaha CW50RS BW Ďalšej Generácie rokov 1995-2002

Hodí sa pre Yamaha CW50RSP BOOSTER 1996-1999

Hodí sa pre Yamaha CW50RSP BW Ďalšej Generácie 1998

Hodí sa pre Yamaha CW50RSX BW TO BUMP 1996-1998

Hodí sa pre Yamaha EW50 Jazdca 2000-2003

Hodí sa pre Yamaha EW50 Tónu (Kúsok) 2002

(Tabuľka kompatibility je LEN pre Referenčné účely!!!)

(Prosím, Porovnať s Vaším chybná jednotka a obraz sme poskytli Rozhodnúť, Namontovanie)

PACKAGE ZAHRNUTÉ:

1x Generátor Statorového Cievka

UPOZORNENIE:

Pred inštaláciou vášho nového statorového

Skontrolujte AC výstup statorového.

Nahradiť akékoľvek poranenie alebo skorodované konektory na statorového a regulátor/usmerňovač.

Kontrola a oprava žiadne rozpustené vedenia.

Tlačidlami hi-temp dielektrické maziva na všetky konektory

Naše statorového môže používať rôzne drôty kód farby ako pôvodnej.

Všetky vodiče sú nainštalované v správnom poradí, prosím, nemeňte žiadne vedenia konfigurácie.

Tento statorového je určený ako priamy plug-in výmenu a mali by byť používané ako také.

Keď skrutkový statorového v, vždy použite poistný zlúčenina.

Ak naše statorového zahŕňa coil pickup, vždy sa uistite, že vzduchovej medzery je správne pri inštalácii.

Všetky položky obrázky sú presné; v prípade pochybností neváhajte si porovnajte našu položka k pôvodnej časti.

Štítky: atv generátor statorového, vrtule veterných generátor, atv statorového, predator 4000 generátor, vietor generátor dizajn, samuraj meč dreva, karburátory polaris predator, motor statorového, statorového yamaha, anime meč dreva.


  • Názov Modelu: M550-A420

Pridať recenziu

Hodnotenie?




Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]