MIXCRAFT 9 PRO STUDIO - AUDIO MUSIC SOFTVÉR Životnosť Licenčný Kľúč

  • €10.09  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

MIXCRAFT 9 PRO STUDIO - AUDIO MUSIC SOFTVÉR Životnosť Licenčný Kľúč

Acoustica Mixcraft Pro Studio 9 plnú verziu samostatný off-line inštalátor pre systém Windows ho premení váš počítač na kompletné nahrávacie štúdio, predstavovať neobmedzený počet MIDI a audio stopy, viac ako 7800 slučky, zvukové efekty, a bicích vzoriek, desiatky virtuálnych nástrojov a efektov, jedinečné mixing a mastering výkonu a jednoduchá navigácia zjednodušené rozhranie.

Prehľad Acoustica Mixcraft Pro Studio 9 Výhody

Mixcraft je viac než len nahrávacie štúdio – to je tiež funkcia-balené pro úpravu videa a hodnotenie životného prostredia. Upraviť, orezať a crossfade videoklipy, vytvoriť súvislý prechody videa, pridať tituly a posúvanie textu, a miešať to všetko až na rôznych web-priateľské formáty.

Mixcraft 9 Pro Studio obsahuje Cherry Audio je zadanie-víťazný Napätie Modulárny Zapáliť, kompletný Eurorack-štýl virtuálne modulárny syntetizátor predstavovať 45 moduly a stovky prednastavení. Experiment s nekonečnými napájanie modulovej syntéza vytvoriť masívne, hlboko komplexné opravy.

Žiadne nahrávacie štúdio, by nebola úplná bez fantastické znejúce klavír a zadanie-víťazný Pianissimo Grand Piano naozaj zvuky a cíti mimoriadne. Od prvého všimnite si, aby ste pochopili, prečo MusicTech časopis s názvom Pianissimo "jasné, vnímavý a teplé, bez znieť viac-vyrobené alebo sterilné.

Prehľad Acoustica Mixcraft Pro Studio 9 Funkcií

Kompletné Nahrávacie Štúdio

Masívne Slučky Knižnica

MIDI Bodovanie a Úprava

Integrované Ladenie Melodyne

Pokročilé Smerovanie a Riadenie

Úprava Videa

Mixing a Mastering

Modulárny Syntéza

Pianissimo Grand Piano Technické Údaje a Systémové Požiadavky

Podporované OS: Windows 10 / Windows 8.1 /Windows 7

Procesor: Multi-core Intel Série alebo vyššie, Xeon alebo AMD ekvivalent

RAM: 4GB (8 gb alebo viac odporúčané)

Voľné miesto na Pevnom Disku: 4 gb alebo viac odporúčané

Štítky: auto preukaz, davinci, softwar, audio auto, ŽIVOTNOSŤ, domáce hudobné štúdio, magic box fotografie, hudobné štúdio, audio cabl, doom večný hra.


  • Pôvod: TO(Pôvodu)

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]