Vyhľadávať v tomto blogu

iCoffee S-100CR

Nový model pražičky iCoffee S-100CR je dostupný už aj v Európe. Upražíte na ňom 100-150g zelenej kávy. Obsluha je veľmi jednoduchá a intuitívna.Zariadenie je vybavené časovačom s LED dispejom. Maximálna doba praženia je 30 minút (vrátane 5 minútovej fázy zahrievania a 9 minutového automatického cyklu chladenia).
iCoffee je veľmi jednoduchá pražička na kávu, ktorá vám umožní nahliadnuť do umenia praženia kávy priamo u vás doma.Má veľmi jednoduché ovládanie - jednoducho vyberte stupeň praženia od 1 do 12 na číselníku na prednej strane. Maximálne nastavenie 12 bude mať celkovú dobu praženia 30 minút, kým pri 1 to znamená 19 minút. Praženie má tri fázy:
* Fráza predhievania - trvá to 5 minút. Počas tohto časového intervalu LED časovač zobrazuje pohyb.
* Fáza praženia - po ukončení fázy predhrievania prístroj zapípa a časovač LED začne odpočítavať čas praženia.
* Fáza chladenia - keď časovač dosiahne 9 minút, prístroj zapípa, začne blikať kontrolka LED a začne sa cyklus chladenia.Pražička I-Coffee ponúka inovatívny a unikátny prídavný spalovač (kovový kryt, ktorý je namontovaný na zadnej časti stroja), ktorý bezpečne odstraňuje takmer celý dym, ktorý vzniká pri pražení kávových zŕn tým, že tieto výpary spaluje pri vysokých teplotách. To znamená, že pražička môže byť skutočne používaná v interiéri (aj keď odporúčame, aby sa použival v dobre vetraných miestnostiach, ideálne miesto je pod alebo v blízkosti odsávača v kuchyni). Stroj má takisto dobre premyslený a účinný systém zachytávania pliev.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára